APi AiR

APi AiR

Api Air Arı havası diğer adı olan apiair ile arı kovanına takılan bir aparat sayesinde hastaya hava tenefüs ettiriliyor. Arı kovanının içeresinde bulunan bal, polen, propolis, arı sütü vb. karışımlarından oluşan bu hava ile bir çok hastalıklarda olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Api Air Apiterapi Mısır zamanlardan beri bilinmektedir ve bu kapsamlı tedavinin bir parçası da arı kovanı hava havasıdır. Daha önce bahsedilen tüm bileşenleri, yani propolis, arı sütü, balmumu ve polen içerir. Arı kovanı üretilen belirli bir aroma, solunması, insan psikofiziksel durumu son derece olumlu bir etkiye sahiptir ve bölgeye göre sıcak ilk bahar ile -son bahar sağuklarının çökeceği zaman arasında gerçekleşecek alabilir. Temel kokuları ile doymuş hava, aşağıda sıralan faydaları ile insanlara yardımcı olur

Api Air Bronşit,  Astım, Alerjiler, Kronik akciğer hastalıkları, Enfeksiyonlara karşı hassasiyet, Bağışıklık sistemini Zayıflamış, Solunum yolu enfeksiyonları, Kronik baş ağrısı, migren, Stres, Depresyon ve daha bir dizi hastalığa iyi gelir.